2014-01-15

Marcelko,

będziesz miała Brata, młodszego o 22 miesiące Brata, którego płeć nie ma dla Ciebie na tym etapie żadnego znaczenia. Nadal pozostaje przecież Niunią, którą próbujesz napoić swoją wodą wpychając mi do pępka ustnik od kubka-niekapka, całujesz i głaszczesz rozumując więcej niż zapewne przypuszczamy. 

Wierzę, że razem stworzycie cudny rozrabiająco-twórczy duet. Będziesz miała kompana do wspólnych zabaw. Być może to właśnie Brat nauczy Cię wchodzić na drzewa i wytłumaczy zasady gry w piłkę nożną. Może to On zrobi Ci pierwszą procę i pokaże, jak się skleja modele samolotów. To On będzie zachęcał Cię do samochodowych wyścigów i w każdą zabawę przemyci element chłopięcości. Patrząc na Ciebie, naśladując Twoje ruchy, gesty będzie uczył się chodzić, potem mówić. Będziesz Mu przewodniczką, najlepszą nauczycielką świata słów i znaczeń. 
A Ty będziesz miała "swoje" dziecko, gdy zechcesz pobawić się typowo dziewczyńsko - w dom.Nauczysz go nazw damskiej garderoby i będziesz miała modela do pierwszych prób makijażowych. Wyjaśnisz Mu jak działa kobieca natura i w jaki sposób może oczarować jedną z Twoich koleżanek. A On - być może wysoki i postawny jak Tata - będzie Twoim prywatnym ochroniarzem w szkole i na dyskotekach. 

Bądźcie swoimi najlepszymi przyjaciółmi. Siłą i wsparciem na każdym etapie życia. 


4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Tak czułam od początku! :) Gratulacje! Stała czytelniczka.

Sara pisze...

Ja też tak czułam :) I teraz widzę siebie i swojego młodszego brata. Jest dokładnie tak jak opisujesz. I mam nadzieję, że tak samo będzie u Was. Nigdy nie pisałam, ale czytam blog od kiedy jeszcze Marcelki nie było na świecie. Uwielbiam czytać to co piszesz. Nie jeden raz się wzruszyłam. Pozdrawiam i życzę Wam wszystkiego dobrego ! :)

Dolina Maminków pisze...

ja nic nie czułam ale byłam bardzo ciekawa :D cieszę się ogromnie:-)

jot-em. pisze...

Dziękuję za gratulacje. I za obecność. Cieszę się, że Jesteście!