2012-10-15

Noc z piątku na sobotę - spałaś całe 7 godzin! Z tego moje pełne cztery. Dorastasz Dziecinko, a inne matki zaglądające do Twojego wózka, pokazują Ciebie swoim dzieciom: Zobacz jaka mała dzidzia, a ja za każdym razem myślę sobie, że przecież wcale nie jesteś mała! Ale zmieniają zdanie, gdy dowiadują się, że masz dopiero 2,5 miesiąca.
 
Coraz więcej gugasz, piszczysz, codziennie rozszerzasz swoją gamę dźwięków. Patrzysz na konkretne przedmioty, twarze i masz taki mądry wzrok. Czasem miewasz swoje zawiechy . Gdy jesz palcami majstrujesz przy moim staniku. A ja lubię, gdy śmiejesz się na mój widok. Często robisz przerwę w jedzeniu, żeby odchylić głowę, spojrzeć na swą matkę i się uśmiechnąć. Radość w sercu nie do opisania. Iskierko Nasza!
 
Dobry weekend, bo razem we trójkę. Twój Tata mimo ogromu pracy znalazł dla nas sporo czasu. Karmienie w samochodzie, przewijanie w supermarkecie, restauracyjne jedzenie i smoczek, który w niektórych sytuacjach wydaje się niezastąpiony. Uspokaja Cię i to chyba najważniejsze?
 
I chciałabym zapamiętać uśmiech, który zaserwowałaś nam w środku nocy, gdy z łóżka przenosiliśmy Cię do Twojego kosza. Staliśmy nad Tobą, Ty się przebudziłaś i widząc nas uśmiechnęłaś się tak pięknie, tak szczerze, z ogromną miłością. Łzy w oczach ze szczęścia!

Brak komentarzy: